MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 16338184

nr 1633 8184

Garderobsskåp

1920-tal, bemålad. Bredd: 90 cm, djup: 54 cm, höjd: 190 cm, nyckel

Kondition: färgbortfall, slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 29 juli 2024
kl 20:35:39